![]()
Рано чи пізно з таким актуальним питанням стикається кожен, хто користується будь-якою продукцією з оргскла. Адже помилково вважати, що її довговічність залежить виключно від якості самого матеріалу, професійного виготовлення та збирання.
Не варто помилятися і в тому, що акрил очищається так само, як звичайне скло або ПВХ-пластик. Саме дотримання правил дбайливої експлуатації та акуратного догляду за акриловим виробом є запорукою збереження його первинного зовнішнього вигляду протягом багатьох років.
У зв'язку з цим, важливо пам'ятати, що акрил має дуже цінну перевагу: він не вбирає бруд і легко миється, відновлюючи свою прозорість і блиск відразу ж після очищення, яка не вимагає жодних складних дій. Тому, щоб мінімізувати помилки, пов'язані з цим процесом, радимо керуватися нижченаведеною інформацією.
Правильне очищення оргскла
- Для видалення забруднень користуйтеся лише м'якими серветками з матеріалів без ворсу, що не обсипають поверхню і не залишають розлучення на ній. Це можуть бути серветки з мікрофібри, фланелі, бавовни, фетру.
- Для більш ефективного та безпечного догляду бажано, щоб ці серветки були новими та абсолютно чистими, а не знаходилися у багаторазовому використанні. Т.к. наявність дрібних абразивних частинок yf б/у серветці може призвести до виникнення потертостей на поверхні, внаслідок чого вона швидко стане матовою та втратить свій блиск. У продажу можна знайти спеціальні серветки для догляду за акриловими виробами.
- В якості засобу для чищення можна використовувати звичайний мильний розчин або будь-який миючий засіб з неабразивним складом. Потім, змиваючи їх надлишки водою, просто витерти насухо поверхню сухою серветкою.
- Також можна скористатися спеціалізованими миючими засобами та антистатиками для догляду за акрилом, доступними для придбання в інтернеті. Вони мають водну основу з поверхнево-активними добавками, мають грязевідштовхуючий ефект і перешкоджають накопиченню статичної електрики на поверхні, нетоксичні та екологічно безпечні. Такі ємності мають пульверизатори та дуже зручні для регулярного використання в побутових умовах.
Категорично не можна!
![растрескивание акрила при попадании спиртового раствора]()
- Очищати акрил жорсткими губками, папером, сухими дряпаючими тканинами, ганчір'ям зі слідами забруднень та іншими грубими матеріалами.
- Використовувати сухі склади, абразивні засоби та засоби, у складі яких присутні агресивні хімікати (напр., на аміачній, спиртовій, ацетоновій, бензиновій основі). Тому що в результаті контакту з текстурою акрилу з'являються подряпини, потертості, каламутні плями, розлучення і тріщини, які вже просто неможливо прибрати.
- Кошти для миття звичайних стекол також не рекомендуються до використання, тому що до їх складу також входить аміак, що сприяє утворенню мікротріщин на акриловому виробі.
Зважаючи на вищесказане, залишається підсумувати: естетично привабливий, первісний зовнішній вигляд акрилових виробів, як і їх довговічність, безпосередньо залежать від правильності догляду за ними. Якщо ж Вас цікавлять вироби з оргскла, найширший асортимент нашого інтернет-магазину – до ваших послуг. Ви можете замовити вироби з акрилу прозорого та кольорового за доступною ціною.